SON DAKİKA
Hava Durumu

Ukrayna Büyükelçisi Sıbiga’dan Bodrum Belediye Başkanına ziyaret

Bir araya gelen ikili, Ukrayna ve Türkiye arasında turizm ile ilgili iş birliklerini artırmak amacıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 11.07.2018 09:28
Haber Güncellenme Tarihi: 11.07.2018 10:11
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Ukrayna Büyükelçisi Sıbiga’dan Bodrum Belediye Başkanına ziyaret

Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga ve Ukrayna Bursa Fahri Konsolosu Görkem Şehsuvar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 10 Temmuz’da gerçekleştirilen ziyarette, Ukrayna ve Türkiye arasında turizm ile ilgili iş birliklerini artırmak amacıyla Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Ukrayna Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 Açıklamada, Büyükelçi Syıbiga’nın önümüzdeki aylarda yapacağı ziyaretlerde Bodrum’da iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya geleceği belirtildi.

Twitter hesabı üzerinden görüşmeye ilişkin açıklamada bulunan Büyükelçi Sıbiga, “Konotop ile güçlü olan bağları daha da güçlendirmek , karşılıklı turizmi teşvik etmek, bölgeler arası iş ilişkileri kurmak -tüm bunlar hakkında Ukraynalı turistler tarafından daha keşfedilmemiş bir bölge olan Bodrum’un Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile (görüştük)” ifadelerini kullandı.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.