SON DAKİKA
Hava Durumu

Kırım Haber Ajansı milyonlara sesleniyor

Kırım Haber Ajansı, Aralık ayında 15 milyon görüntülenmeyle Kırım davasının sesini duyurmaya devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 29.12.2016 17:47
Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2016 17:47
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Kırım Haber Ajansı milyonlara sesleniyor

2006'dan bu yana Kırım'ın ve Kırım Tatarları'nın gündemini takip ederek dünyayla paylaşan Kırım Haber Ajansı, 10. yılın sonuna gelirken istatistikleriyle göz doldurdu.

Aralık ayında toplam 15 milyon görüntülenme alan Kırım Haber Ajansı, özellikle Rusça ve Türkçe sayfasıyla Kırım'ın ve Avrasya coğrafyasının en önemli haber kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. 3.2 milyon görüntülenme sayısıyla Türkçe sayfa, Kırım Tatarlarının özellikle işgal sonrası maruz kaldığı zulüm ve cinayetleri Türkiye gündemiyle paylaşarak, Kırım Milli Davası'na hizmet ediyor. 

2016'yı geride bırakırken, sosyal medya açılımıyla yeni bir soluk kazanan Kırım Haber Ajansı, sosyal medya gönüllüleri ve muhabir ağı sayesinde oldukça önemli işlere imza attı. Türk medyasında Türkiye'nin resmi söylem ve stratejisiyle çelişen haber ve harita yayınlarını takip ederek kampanyalarla düzeltilmesini sağlayan Ajans, Kırım'a giden sözde heyet gibi konularda da yetkilileri bilgilendirip gündeme taşıyarak, gerçek bilginin topluma ulaşmasında aracı oldu. 

Türkiye'de yaşayan Kırım Tatar diasporasının da gündemini takip eden ajans, Kırım'a Gönül Verenler video serisiyle farklı alanlar ve konularda öne çıkan Kırım Tatarlarının başarılarını belgesel habercilik formatında okuyucularıyla paylaştı.

Kırım Haber Ajansı ailesi olarak, Kırım'ın gündemini bizden takip eden, bizi destekleyip gerçek bilginin her türlü sansür ve propagandaya rağmen topluma ulaşmasına aracı olan bütün okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.