SON DAKİKA
Hava Durumu

Camala, Cosmopolitan dergisinin kapağında

Eurovision 2016 şarkı yarışmasında Ukrayna’yı temsil edecek Kırım Tatar sanatçı Camala, Cosmopolitan Ukrayna dergisinin kapağında.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2016 14:14
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2016 14:36
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Camala, Cosmopolitan dergisinin kapağında

Eurovision 2016 şarkı yarışmasında Ukrayna’yı temsil edecek Kırım Tatar sanatçı Camala’nın resmi, kadın meseleleri, ilişkiler, sağlık, kariyer, kişisel gelişim, ünlüler, moda ve güzellik konularında yayınlar yapan kadın dergisi olan Cosmopolitan Ukrayna’nın Mayıs ayı sayısının kapağında yer aldı.
 
Cosmopolitan Ukrayna dergisi için fotoğraf çekim arkası fotoğraflarını paylaşan Camala, “Her bir kızın bu kapakta olma hayali var” diye açıklamada bulundu.

Cosmopolitan Ukrayna dergisinin Mayıs sayısı Ukrayna genelinde satışa sunuldu.

Kırım Tatar kökenli Ukraynalı şarkıcı Camala, 21 Şubat günü düzenlenen Eurovision 2016 şarkı yarışmasının Ukrayna'daki elemelerinin finalinde en çok oy alarak Eurovision 2016'da Ukrayna'yı temsil etme hakkını elde etti. Camala, yarışmaya 1944 Kırım Tatar sürgününü konu alan "1944" adlı şarkıyla katılıyor.
 
Eurovision şarkı yarışmasının organizatörlerinden yapılan açıklamaya göre, Ukrayna’yı temsil eden Kırım Tatar şarkıcı Camala, 12 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek ikinci yarı finalde 15. sırada şarkı söyleyecek. Eurovision-2016 şarkı yarışmasının ilk yarı finali 10 Mayıs’ta, yarışmanın finali ise 14 Mayıs’ta düzenlenecek.
 
Camala’nın “1944” şarkısının Eurovisyon’un bir nevi sonuç anketi olarak kabul edilen European Song Opening 2016 festivalinde birinci olduğu bildirildi.

 

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.