SON DAKİKA
Hava Durumu

Türk Hava Yolları, Skylife dergisinde Kırım'ı tanıtacak

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2011 11:51
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2011 11:51
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Türk Hava Yolları, Skylife dergisinde Kırım'ı tanıtacak
İSTANBUL, 02.11.2011 (QHA) – Türk Hava Yolları, Skylife dergisinde Kırım’ı tanıtan geniş bir makale yayımlayacak.
Kırım Hükümetinin verdiği bilgiye göre, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, “Kırım’da Sonbahar Turizm Sezonu-Sağlık Sezonudur” projesi kapsamında tanıtım için Türkiye’de bulunan Kırım Hükümeti heyetiyle yaptığı görüşmede, başlığı kapakta verilen Kırım makalesinin Skylife dergisinde yayımlanacağını söyledi.
Topçu ile yapılan görüşmeye Kırım Başbakan Yardımcısı ve Kırım Turizm Bakanı Georgiy Psaryov, Kırım Turizm Bakan 1. Yardımcısı Aleksandr Liyev, Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu konsolosu Grigoriy Boyko, THY Genel Müdürü Temel Kotil katıldı. Grigoriy Psaryov, Kırım’da sadece Türkiye’den değil, İstanbul üzerinden transit geçen turistlerin de beklendiğini kaydetti.
Hamdi Topçu’nun verdiği bilgiye göre THY, 147 dış hatta sefer yaptığını ve her geçen yıl uçuş yaptığı coğrafyayı genişlettiğini söyledi. Topçu, Skylife dergisinde Kırım hakkında geniş bir makale yayımlanmasını ve makale başlığına dergi kapağında yer verilmesi talimatını verdiğini belirtti.
Topçu, Ukrayna’ya sefer yapan uçaklarda sadece Kırım’ı tanıtan bir dergiyi de bulundurmaya hazır olduklarını söyledi.
Kırım Hükümeti heyetinin 31 Ekimde başlayan ve 3 Kasıma kadar sürecek olan tanıtım programı kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki 50’den fazla turizm acentası ile görüşmeler yapılıyor.
Osman Bayramaliyev

QHA
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.