SON DAKİKA
Hava Durumu

Duvanköy’de cinnet geçiren kadın kendi çocuklarını boğmak istedi

Haber Giriş Tarihi: 26.03.2010 17:46
Haber Güncellenme Tarihi: 26.03.2010 17:46
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Duvanköy’de cinnet geçiren kadın kendi çocuklarını boğmak istedi
Sivastopol (Akyar) bölgesindeki Duvanköy (Verhnesadovoye) köyünde yaşayan bir kadın cinnet geçirerek kendi çocuklarını boğmaya kalktı.
Cinnet geçiren kadının büyük oğlu ifadesini alan Sivastopol Emniyet Müdürlüğünün verdiği bilgiye göre, kadın sabah saatlerinde 13 yaşındaki büyük oğlunu kaldırarak balkona çıkardı ve kendisine “kutsal su” verdi. Daha sonra kadın, bu “kutsal suyu” oğlunun üzerine dökmeye başladı. Kadın daha sonra ise evdeki tüm elektronik cihazları ve cep telefonlarını kapattı, dış kapıyı kilitleyerek kapı zilinin kablosunu kesti. Çocuk annesine tuhaf hareketler yaptığını söyleyince kadın kendisini iterek yere düşürdü, omzundan ve parmağından ısırdı. Akli dengesini yitiren annesinin saldırısına uğradığını anlayan çocuk, bağırarak yardım istedi.
Çocuk çığlıklarını duyan komşular, çocukları kurtarmaya denedi, ancak kapıları açamayınca polis ve itfaiyeyi çağırdı. Bir itfaiye görevlisi, çocuk çığlıklarının geldiği 3.kattaki daireye merdivenle balkon üzerinden girerek kadının 5 ve 13 yaşlarındaki çocuklarını kucaklayarak yatakta yattığını gördü. İtfaiyeci, kadının çocuklarını boğduğunu görünce çocukları kurtarmaya çalıştı. O sırada kadın kendisine “Defol şeytan!” şeklinde bağırdığını söyledi. İtfaiyeci çocukları kurtarmaya başladığı anda küçük oğlunun boğulmaya başladığını anlattı.
Operasyon sonucunda çocuklar kurtarıldı ve hastaneye götürülüp muayene edildi. Çocuklar büyükannelerine ve büyükbabalarına teslim edildi. Cinnet geçiren anne ise hastaneye kaldırıldı. Köy sakinleri, kadının çok iyi insan olduğunu ve daha önce tuhaf hareketler yapmadığını anlattılar.
İlyas Ali

QHA
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.