SON DAKİKA
Hava Durumu

Rinat Ahmetov’a Kırım Tatar gelin mi gelecek? (VİDEO)

Haber Giriş Tarihi: 23.06.2012 13:35
Haber Güncellenme Tarihi: 23.06.2012 13:35
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Rinat Ahmetov’a Kırım Tatar gelin mi gelecek? (VİDEO)
Ukrayna’nın dünyaca tanınan mankeni Evelina Mambetova (21), ülkenin en zengin işadamı Rinat Ahmetov’nun oğlu 23 yaşındaki Damir ile aralarında ilişki olduğu söylentilerini reddetmedi.

Ukrayna’nın en çok izlenen ulusal kanallarından birisi olan 1+1 televizyonunda yayınlanan Svitskya Jitya adlı magazin programında sunucu Katya Osadçaya’nın sorularını cevaplayan Kırım Tatar top model Evelina Mambetova, “Büyük başarılara imza attıktan sonra modellik kariyerimi bitirmeye karar verdim. Seneye Oxford Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumaya karar verdim. Artık modelliğe veya herhangi başka bir iş için zamanım olmayacak.” diye konuştu.

Rinat Ahmetov’un oğlu Damir ile ilişkisi olup olmadığı sorusuna Evelina Mambetova, “Bence özel hayatım, benim ve genç beyefendinin dışında kimseyi ilgilendirmemelidir.” dedi. Evelina Mambetova, Damir’in babasının oligarh olması kendisi üzerinde baskı oluşturup oluşturmadığı sorusuna ise hayır cevabını verdi.

Damir’in de Tatar köklerine sahip olması nedeniyle birbirlerine yakıştıklarını söyleyen Katya Osadçaya’nın “Onu seviyor musun?” sorusuna Evelina Mamova utangaç şekilde “olabilir” dedi.

Asibe İbadullayeva

QHA
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.