SON DAKİKA
Hava Durumu

"Terörle mücadelemiz asla sekteye uğramayacak"

Erdoğan, Diyarbakır'daki terör saldırısına ilişkin, “Terörle mücadelemiz bu menfur eylemlerle asla sekteye uğramayacak, kararlı bir şekilde devam edecektir" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2016 13:29
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2016 13:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
"Terörle mücadelemiz asla sekteye uğramayacak"

Türkiye Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da terör örgütünün gerçekleştirdiği bombalı saldırıyı lanetledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırıda şehit olan 7 emniyet mensubuna rahmet, ailelerine, yakınlarına ve millete başsağlığı, yaralılara şifa dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti: "Güvenlik güçlerimizin kararlı ve hassas mücadeleleri neticesinde büyük bir darbe alan ve kendi kazdığı hendeğe gömülen terör örgütü, bu tür hain saldırılarla yaşadığı yıkımı gizlemeye çalışmaktadır. Terörle mücadelemiz bu menfur eylemlerle asla sekteye uğramayacak, kararlı bir şekilde devam edecektir. Bu zorlu süreçte en büyük güven kaynağımız, başta bölgedeki kardeşlerimiz olmak üzere aziz milletimizin sabrı, basireti ve desteğidir. İnsanlık dışı yüzünü saldırılarıyla defalarca ifşa eden terör örgütüne karşı uluslararası toplumun da ilkeli ve tutarlı bir duruş sergilemesini bekliyoruz. Diyarbakır'da şehit düşen polislerimize tekrar Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize başsağlığı diliyorum."

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.