SON DAKİKA
Hava Durumu

Tiraxtur Sazi, deneyimli Türk teknik direktör ile görüşüyor

Deneyimli teknik direktör Mustafa Denizli, İran'da yaşayan Güney Azerbaycan Türklerinin takımı olan Tiraxtur Sazi ile önümüzdeki günlerde anlaşma sağlayabilir.

Haber Giriş Tarihi: 14.01.2018 14:55
Haber Güncellenme Tarihi: 14.01.2018 14:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Tiraxtur Sazi, deneyimli Türk teknik direktör ile görüşüyor

Deneyimli teknik direktör Mustafa Denizli, İran'da yaşayan Güney Azerbaycan Türklerinin takımı olan Tiraxtur Sazi ile önümüzdeki günlerde anlaşma sağlayabilir. TRT'ye verdiği röportajda Denizli, Tiraxtur Sazi'nin kendisine teknik direktörlük teklifinde bulunduğunu açıkladı.

Halihazırda Tiraxtur Sazi'nin teknik direktörlüğünü yürüten Yahya Gülmuhammedi'nin bu görevinden ayrılmak istediği biliniyor. Söz konusu teklifi değerlendirdiğini kaydeden Denizli, "Traxtur Sazi'nden bir sözleşme teklifi aldım ve yeniden teknik direktörlüğe dönmek istiyorum. Traxtur Sazi ülkesini Asya Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek ve turnuvada daha ileriye gitme şansları bulunuyor." şeklinde konuştu.

Denizli, İran'da ilk olarak 2004 yılında Pas takımını çalıştırmış ve 2 yıllık görevinin ardından 2006 ve 2010 yıllarında iki defa Persepolis takımının başına geçmişti. 68 yaşındaki teknik adam, Traxtur Sazi ile anlaşmaya varması halinde İran'da üç farklı takımı çalıştırmış olacak. Tiraxtur Sazi şu an İran Futbol Ligi'nde 11'inci sırada yer alıyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.