SON DAKİKA
Hava Durumu

TURKSİD heyetinden Türkiye'nin Kıyiv Büyükelçiliğine ziyaret

TURKSİD heyetinden Türkiye'nin Kıyiv Büyükelçiliğine ziyaret

Haber Giriş Tarihi: 22.01.2021 10:30
Haber Güncellenme Tarihi: 22.01.2021 10:36
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
TURKSİD heyetinden Türkiye'nin Kıyiv Büyükelçiliğine ziyaret

Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Başkanı Ertan Baştuhan'ın Ukrayna temasları devam ediyor. TURKSİD heyeti, Türkiye'nin Kıyiv Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ve Ticari Ataşe Ahmet Numan Özyurt ile bir araya geldi.

TURKSİD Başkanı Ertan Baştuhan, TURKSİD Ukrayna Başkanı, iş adamı İsmet Yüksel ve TURKSİD Ukrayna Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hacıoğlu, dün Türkiye'nin Kıyiv Büyükelçiliğine ziyaret gerçekleştirdi. TURKSİD heyeti, Büyükelçi Yağmur Ahmet Güldere ve Ticari Ataşe Ahmet Numan Özyurt ile görüştü.

TURKSİD'DEN TÜRKİYE'NİN KIYİV BÜYÜKELÇİLİĞİNE ZİYARET

Görüşmeye ilişkin, TURKSİD’in sosyal medya hesabında yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Bugün TURKSİD olarak Ukrayna'da Türkiye Büyükelçimiz Sayın Yağmur Ahmet Güldere'yi ziyaret ettik. Ziyarete Genel Başkanımız Sayın Ertan Baştuhan Ukrayna TURKSİD Başkanı Sayın İsmet Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İsmail Hacıoğlu da katıldı. Sayın Büyükelçimize Türkiye'deki ve Ukrayna'daki faaliyetlerimiz hakkında bilgiler sunduk. Kendisinden de değerli bilgiler aldık. Sayın Büyükelçimize TURKSİD olarak çok teşekkür ederiz. Ayrıca Ticari Ateşemiz Sayın Ahmet Numan Özyurt'lada görüştük güzel bir fikir alışverişi oldu. Kendisine de teşekkür ederiz."

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.