SON DAKİKA
Hava Durumu

TURKSİD Ukrayna Derneği üyesi Uğur Demirel, Dnipro'da ödüle layık görüldü

TURKSİD Ukrayna Derneğinden iş adamı Demirel, Dnipro'da ödüle layık görüldü

Haber Giriş Tarihi: 25.12.2020 16:52
Haber Güncellenme Tarihi: 25.12.2020 17:15
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
TURKSİD Ukrayna Derneği üyesi Uğur Demirel, Dnipro'da ödüle layık görüldü

Ukrayna'da Lux Expo organizasyon şirketi tarafından 15 yıldır çeşitli dallarda ödüllerin verildiği organizasyonda, bu yıl TURKSİD Ukrayna Derneği üyesi Uğur Demirel ödüle layık görüldü. Derneğin Dnipro Temsilcisi olan Demirel, duygularını Kırım Haber Ajansı ile paylaşarak, bir Türk olarak böyle bir ödülü aldığı için sevinçli olduğunu dile getirdi.

Ukrayna'da yılın iş insanlarına ve şirketlerine yönelik ödüllerin takdim edildiği organizasyonda, TURKSİD Ukrayna Derneği Dnipro Temsilcisi Uğur Demirel ödüle layık görüldü. 21 Aralık 2020 tarihinde düzenlenen törende, Türk iş adamı Demirel'e Tüketicinin Tercihi dalında ödül takdim edildi. Demirel, Ukrayna'nın Dnipro kentinde kendi kurduğu Gurme isimli gıda şirketi ile faaliyet yürütüyor.

TÜRK İŞ ADAMINA UKRAYNA'DA PRESTİJLİ ÖDÜL

Ukrayna'nın Dnipro kentinde 2020 yılında yılın kişisi ödülleri sahiplerini buldu. 35 dalda verilen ödüllerden Tüketicinin Tercihi dalında Gurme Market şirketi kurucusu ve müdürü Uğur Demirel, ürünlerin kalitesi, iyi hizmeti ve helal markası sayesinde en iyi tüketici tercihi kategorisinde birinci olarak ödüle layık görüldü.

BİR TÜRK OLARAK ÖDÜL ALMAK BİZİ ONORE ETTİ"

TURKSİD Ukrayna Derneği Temsilcisi Uğur Demirel, bir Türk olarak Ukrayna'da ödül almaktan büyük bir onur duyduğunu kaydederek şu ifadeleri kullandı:

"Yaklaşık 200 kişinin olduğu bir salonda 35 firmaya verilen ödüllerden birini biz almış bulunduk. Ukraynalıların arasında bir Türk olarak sahneye çıkıp ödül almamız bizleri onore etti. Aldığımız ödül, yaptığımız işin layıkı ile üstesinden geldiğimizi ve bundan sonra daha iyi, daha emin adımlarla ilerlememiz için ilham olmuştur."

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2h5CIckvDnYcr-bVwUztm-A1wzwIsRcoQ1LpGFciudCbcNovGu0UPt65g&v=ys2vlk4GCFg&feature=youtu.be&ab_channel=qhavideo TURKSİD UKRAYNA DERNEĞİ

Kırım Tatarlarının yaşadığı bölgelerde ekonomik iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla, İstanbul merkezli olarak kurulan Türkiye Ukrayna Romanya Kırım Sanayici İş İnsanları Derneği (TURKSİD) Ukrayna Derneği açılışı 8 Şubat 2020 tarihinde yapıldı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.