SON DAKİKA
Hava Durumu

Umman’da Kırgızistan'ın turizm potansiyeli tanıtıldı

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2019 21:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2019 21:05
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Umman’da Kırgızistan'ın turizm potansiyeli tanıtıldı

Kırgızistan’ın turizm potansiyeli Umman Maskat şehrinde Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde tanıtıldı. Düzenlenen etkinlikte yol gösterisi (Road Show) yapılarak diğer ülkelere tanıtıldı.

ULUSLARARASI TURİZM PAZARINDA TANITMAK AMACIYLA DÜZENLENİYOR

Kırgızistan'ın turizm potansiyeli, Umman'ın Maskat şehrinde tanıtıldı. Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanlığı basın hizmetinden yapılan açıklamaya göre,  “Bu etkinlik, turizm sektörünü uluslararası turizm pazarında tanıtmak amacıyla düzenleniyor. Yol gösterisi (Road Show), özellikle Birleşim Arap Emirlikleri (BAE), Kuveyt, Umman ve Bahreyn'den olmak üzere Körfez ülkelerinin turistleri için iyi göstergeler dikkate alınarak, Arap pazarına yöneliktir.” İfadelerini kullandıldı.

50'DEN FAZLA UMMAN SEYAHAT ŞİRKETİ KATILDI

Gerçekleşen et etkinliğe 50'den fazla Umman seyahat şirketi katılırken Kırgızistan'ın turizm sektörünün temsilcileri için yeni yönelimlerden biri olması nedeniyle, tüm şirketler büyük ilgi gösterdi. Kırgız seyahat şirketleri ile bağ kurma konusunda aktif oldular. Toplantıda, Turizm Departmanı Müdürü Maksat Damir Uulu, Ummanlı davetliler için bir ülke turizmi sunumu yaptı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.