SON DAKİKA
Hava Durumu

Sağlık Bakanı Koca: Kapasitesi tamamen dolu hastanemiz yok, iddialar asılsız

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınının artışına yönelik artan yorum ve tepkilere ilişkin "Kovid-19 nedeniyle hastaneleri dolu bir ilimiz, hatta kapasitesi tamamen dolu hastanemiz yoktur. İddialar asılsızdır." dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.08.2020 12:34
Haber Güncellenme Tarihi: 06.08.2020 12:34
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Sağlık Bakanı Koca: Kapasitesi tamamen dolu hastanemiz yok, iddialar asılsız


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınının artışına yönelik artan yorum ve tepkilere ilişkin "Kovid-19 nedeniyle hastaneleri dolu bir ilimiz, hatta kapasitesi tamamen dolu hastanemiz yoktur. İddialar asılsızdır." dedi."İDDİALAR ASILSIZ"

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan, hastanelerin dolu olduğuna yönelik iddialara yalanlama geldi. Bakan Koca'nın Twitter hesabından yaptığı açıklamada Kovid-19 nedeniyle hastaneleri dolu bir ilin olmadığını, hatta kapasitesi tamamen dolu hastanenin olmadığını vurgularken "İddialar asılsızdır." ifadelerini kullandı.Koca, "Bu asılsız iddiaların sahipleri, hastaneler doluymuş gibi tedbir alsın. İddiaların topluma belki bu şekilde yararı olur." dedi.En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.