SON DAKİKA
Hava Durumu

Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zalujnıy: Çocuklarımızın özgürlüğü ve geleceği için mücadele devam ediyor

Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zalujnıy, 31 Aralık 2023 tarihinde Ukrayna halkının yeni yılını kutlamak için video mesaj yayımladı.

Haber Giriş Tarihi: 01.01.2024 11:30
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.2024 20:05
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zalujnıy: Çocuklarımızın özgürlüğü ve geleceği için mücadele devam ediyor

Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zalujnıy, 31 Aralık 2023 tarihinde yayımladığı yılbaşı video mesajında geçen yılı, ​​"2023, topraklarımız ve özgürlüğümüz için mücadelenin son derece zorlu bir yılı daha" olarak nitelendirdi.

Zalujnıy, Ukrayna ordusuna, Ukrayna'nın savunulması yönündeki büyük çalışmaya gösterdikleri azim ve bağlılıktan dolayı teşekkür etti. Genelkurmay başkanı, “Vatan uğruna savaşlarda ölen Ukraynalı askerlerin önünde saygıyla eğiliyorum" ifadelerini kullandı.

YENİ YIL, YENİ ZORLUKLAR VE SORUMLULUKLAR GETİRECEK

Zalujnıy, yeni yılın yeni zorluklar ve sorumluluklar getirdiğine de dikkat çekerek, "2024 kolay olmayacak. Çocuklarımızın özgürlüğü ve geleceği için mücadele devam ediyor" açıklamasını yaptı.

Ukrayna Genelkurmay Başkanı Valeriy Zalujnıy, Ukrayna halkının tüm sınavlardan onurlu bir şekilde ve adım adım çıkacağının ve Ukrayna’nın zaferi daha da yakınlaştıracağına olan güvenini dile getirdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.