SON DAKİKA
Hava Durumu

Kırım Vakfından “Kırım Mücadelesinin Kadınları” konferansı ve imza günü

Kırım Vakfı, 1 Haziran 2024 tarihinde Dr. Hande Gündüz'ün konuşmacı olarak yer alacağı "Kırım Mücadelesinin Kadınları" konulu konferans ve imza günü etkinliği tertip edecek.

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2024 10:32
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2024 10:32
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.qha.com.tr/
Kırım Vakfından “Kırım Mücadelesinin Kadınları” konferansı ve imza günü

Kırım Vakfı tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Tarih ve Kültür Konferansları” çerçevesinde, 1 Haziran 2024 Cumartesi günü Dr. Hande Gündüz'ün konuşmacı olarak katılacağı "Kırım Mücadelesinin Kadınları" konulu konferans düzenlenecek.

1 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 14.00'te başlayacak programda, “Kırım Tatarlarının Milli Hareketi’ndeki Kadın Emektarlar” adlı akademik çalışmasını kitaplaştırılarak okuyucu ile buluşmasını sağlayan Dr. Gündüz, ayrıca “Kırım Mücadelesinin Kadınları (1960-1990)” adlı kitabını okuyucuları için imzalayacak.

Vakıf tarafından düzenlenen Tarih ve Kültür Konferansları'nın aynı zamanda sezon finali olan program, Ankara'nın Çankaya ilçesi, Mürsel Uluç Mahallesi, 931. Cadde, numara 9 adresinde bulunan Dr. Ahmed İhsan Kırımlı Sosyal Tesisi’nde yer alan Bekir Sıtkı Çobanzade Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.